ELF, značka spoločnosti Total, sa stala oficiálnym sponzorom charitatívnej jazdy The Distinguished Gentleman's Ride

ELF, značka spoločnosti Total, sa stala oficiálnym sponzorom charitatívnej jazdy The Distinguished Gentleman's Ride, ktorá v roku 2018 priviedla 115 000 jazdcov na klasických a vintage motocykloch do 648 miest vo viac ako 100 krajinách sveta. A tento rok sa chystá tieto čísla ešte prekročiť. Ženy a muži na najrôznejších klasických aj historických motocykloch sa môžu prihlásiť na džentlmenskú jazdu, ktorá sa koná v nedeľu 29. septembra 2019, a do jej kampane na podporu charitatívnej organizácie Movember. 

Tato charitatívna jazda sa koná aj v šiestich českých mestách– v Prahe, Brne, Plzni, Českých Budějoviciach, Turnove a v Třebíči. Na webe gentlemansride.com  si môžete jednoducho vybrať mesto jazdy a tím, pre ktorý chcete získať finančné prostriedky. 

The Distinguished Gentleman's Ride založil v roku 2012 v Sydney vášnivý motocyklista Mark Hawwa. Rozhodol sa vytvoriť tematickú jazdu, ktorá bude rúcať stereotypné vnímanie mužov na motocykloch. Celý zámer mu prišiel na um, keď videl fotografiu herca Jona Hamma (Mad Men's Don Draper) v jeho najlepšom obleku na klasickom motocykle. 

O niekoľko rokov neskôr sa združenie rozhodlo využiť rast popularity na to, aby dalo tejto jazde eticky zmysel získaním finančných prostriedkov pre charitatívnu organizáciu Movember. V roku 2018 jazda získala nadácii viac ako 6 miliónov dolárov. 

Ako značka prémiových mazív sa spoločnosť ELF rozhodla pripojiť sa k jazde, kde sú jazdci viac ako vítaní. Najúspešnejší účastníci kampane majú šancu vyhrať najrôznejšie darčeky vrátane prémiových motocyklov. 

gentlemans_ride_2019_total_2.png

ELF je ikonická značka s legendárnou históriou vynikajúca tým, že do každodenného života jazdcov vnáša vášeň a emócie. S ohľadom na túto filozofiu ELF uvádza nový exkluzívny rad mazív špeciálne vyvinutých pre motocykle a skútre: ELF MOTO. ELF Lubricants spája s jazdcami vášeň pre motocykle a každému poskytuje sebavedomie a zdokonalený zážitok z jazdy. 

„S novým radom mazív ELF prinášame naše tradičné hodnoty a najvyššiu kvalitu produktov,“ povedal Mathieu Soulas, viceprezident ELF Lubricants. „Máme tak vynikajúcu príležitosť byť blízko k zákazníkom prostredníctvom akcie, ktorá oslavuje nadšenie z jazdy a lásku k motocyklom,“ dodáva. 

„Sme veľmi potešení a hrdí, že značka ELF bude partnerom The Distinguished Gentleman's Ride 2019,“ povedal Mark Hawwa, zakladateľ DGR. „Naša jazda, ktorá tento rok priláka až 125 000 účastníkov v 700 mestách po celom svete, nie je len oslavou slobody a zábavy. Predstavuje tiež hlboký záväzok vzájomnosti a podpory. Radi by sme úprimne poďakovali spoločnosti ELF za to, že je na našej strane pri tejto jedinečnej akcii, ktorá len za sedem rokov dosiahla neuveriteľnú účasť.“ 

ELF bude počas akcie prítomný v 30 mestách po celom svete. Pozdraví jazdcov aj všetkých fanúšikov a ponúkne im exkluzívne darčeky, ako napríklad 30 fotoaparátov, pre najštedrejších radcov alebo koženú bundu vyrobenú vo Francúzsku. 

Zdroj: http://press.aspen.pr/total/

resizer-video.png