Medzinárodný strojársky veľtrh 2018

Total Slovensko Vás srdečne pozýva na medzinárodný strojársky veľtrh, ktorý je najvýznamnejším priemyselným veľtrhom v strednej Európe.

Jubilejný 60. ročník MSV ukáže špičkové technológie a to najlepšie z histórie aj zo súčasnosti českého a slovenského priemyslu. Od 1. do 5. októbra sa na brnianskom výstavisku koná celkovo šesť priemyselných veľtrhov a unikátna výstava pripomínajúca 100. Výročie vzniku Československa.

Partnerskou krajinou 60. ročníka MSV je Slovensko, ktoré bude mať oficiálnu expozíciu v pavilóne A1 s rozlohou 500 m2, kde bude spoločne vystavovať 40 firiem. Celkovo sa na veľtrhu zúčastní viac ako 100 slovenských vystavovateľov vrátane tradičných strojárskych a priemyselných značiek, akými sú Železiarne Podbrezová, TRENS SK alebo ZVL Slovakia.

Hlavnou témou MSV je priemyselná automatizácia, prezentácia meracej, riadiacej, automatizačnej a regulačnej techniky zahŕňajúca všetky odbory veľtrhu. Odbor elektronika a meracia technika je po obrábacej technike a  materiáloch a komponentoch v strojárstve tretím najobsadenejším špecializovaným celkom MSV.

Fotogalerie

resizer-video.png