Výstava Motocykel - najväčšia prehliadka motocyklov na Slovensku

satellite.jpg

Spoločnosť TOTAL Vás srdečne pozýva na 18. ročník medzinárodnej výstavy motocyklov a príslušenstva.

Na výstave Motocykel sa bude prezentovať viac ako 110 firiem zaoberajúcich sa predajom motocyklov, motodielov, príslušenstva a služieb pre motocyklistov. Spoločnosť TOTAL nájdete v pavilóne B, v spoločnej expozícii KAWASAKI v stánku číslo 21.

Na výstave sa môžete tešiť na denné kaskadérske vystúpenia Stunt Riderov, adrenalínové ukážky popredných slovenských mototrialistov. Nebudú chýbať ani zaujímavé besedy a autogramiády motocyklových reprezentantov, premietanie filmov, výstava Custom of Slovakia v nových väčších priestoroch, MOTOZONA či expozície veteránov.

Výnimočná prehliadka motoriek a lodí a k tomu skvelý sprievodný program plný adrenalínových jázd a zábavy. Medzinárodné výstavy Motocykel a Boat Show prinášajú do hlavného mesta skvelé predstavenie, ktorá nenechá chladným ani jedného milovníka silných strojov.

Fanúšikovia tuningu si prídu na svoje vďaka jedinečným modelom motoriek vyrobených na zakázku. Výstava bude umiestnená v nových väčších priestoroch haly A1, bude sprevádzaná zaujímavým sprievodným programom s módnymi prehliadkami, zvukovou a svetelnou show.

Súčasťou prezentácie bude aj Slovenská národná tetovacia výstava, ktorej cieľom bude dostať  špičky slovenských tatérov, ktorý Vám predvedú svoje umenie  pod jednu strechu. Výstava bude spojená so súťažou o najzaujímavejšie tetovanie.

Tradične sa uskutoční slávnostné vyhlásenie ankety MOTOCYKEL ROKA. Návštevníci si budú môcť otestovať motorky a skútre rôznych motocyklových značiek v testovacom centre. Počas víkendu na voľnej ploche sa bude prezentovať Junior moto akadémia CPM, kde okrem ukážok závodných jázd budete mať možnosť si sami zajazdiť na skútroch a minibikoch.

Nenechajte si ju ujsť!

resizer-video.png